Hermelín®
je Král Sýrů

Mnoho lidí nazývá hermelínem vše, co je kulaté, pokryté bílou plísní, a zabalené do stříbrného obalu. Jenže skutečnost je jiná. A my vám teď prozradíme pravdu.

Co je tedy pravý
hermelín?

Hermelín je jedinečný krémový sýr, který u nás vzniká díky dlouhodobým znalostem a zkušenostem. Má unikátní recepturu, o kterou pečujeme již od roku 1923. Zraje přesně danou dobu a jeho plíseň se vyvíjí ve velmi specifických podmínkách. Hermelín, to je zkrátka učiněná věda, ale výsledek stojí zato.

Jak tedy poznáte
pravý hermelín?

Jednoduše, má to napsáno na krabičce. Název hermelín je totiž pod ochrannou známkou, abyste snadno rozeznali, zda kupujete opravdu kvalitní sýr. Aktuálně může toto označení používat jenom Král Sýrů a Sedlčanský

Ideální pro
kombinace chutí

Na povrchu je hermelín pevný, po rozkrojení ovšem zjistíte, že uvnitř je pružný, ale neroztéká se. Teď už stačí jen přivonět a ochutnat. Ucítíte lahodné aroma s jemným nádechem čerstvých žampionů. Navíc charakteristická chuť hermelínu napomáhá ostatním chutím vyniknout a podtrhává jejich výjimečnost. Právě proto je Král Sýrů ideální k objevování nových kombinací a gurmánských zážitků.

DELIKÁTNÍ KOMBINACE

Díky kterým můžete pozvednout každou příležitost na speciální.